0

Moja sesja rodzinna jest pełna autentycznych emocji, zabawy i dbałości o emocje! Jeśli masz już dość niewyraźnych zdjęć z telefonu, których nie można wydrukować, nie lubisz sztywnego pozowania do zdjęć i marzysz o fotografiach, które będą pełne naturalności, miłości i pięknych chwil z życia Twojej rodziny – zapraszam na sesje rodzinne! Z ogromną przyjemnością zrobię Wam wymarzoną sesję w klimacie, w którym czujecie się najlepiej! Do wyboru sesja w studio oraz plenerze. Uwielbiam łapać te sekundy, które zostaną z Wami do końca życia! Chwilę, które można wydrukować w ogromnym formacie, w postaci albumów rodzinnych i przepięknych fotoobrazów.

1200 zł

1400 zł

1600 zł

ważne info

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA ?

1 - REZERWACJA TERMINU

Jeśli marzy Ci się sesja napisz do mnie email na patrycja.kurzepa@gmail.com lub wypełnij formularz. Podaj termin sesji która Cię interesuje oraz napisz szczegółowo czego potrzebujesz. Warunkiem rezerwacji terminu oraz studia jest wpłata zadatku rezerwacyjnego 250 zł .

2 - PLANOWANIE SESJI

Po wpłaceniu zadatku przechodzimy do planowania Waszej wymarzonej sesji. Opowiadacie mi szczegółowo o swojej pomysłach, inspiracjach na sesje i wspólnie szukamy odpowiedniej stylizacji oraz miejsca na zdjęcia. Nie macie pomysłu na swoją sesje? Ja mam ich mnóstwo! Nie martwcie się! Z przyjemnością zaplanuje Waszą sesje, podpowiem i doradzę we wszystkim!

3 - SESJA ZDJĘCIOWA

Spotykamy się w ustalonym dniu i godzinie na miejscu sesji. Przez ten czas – poznajemy się, śmiejemy, bawimy i robimy przepiękne naturalne ujęcia. Pomagam Was w ustawieniu i dobieram Wam stylizacje. W ciągu sesji pokazuje Wam efekty na bieżąco w aparacie 🙂 Po skończonej sesji rozliczamy się i mogę wracać do pracy nad Waszymi zdjęciami.

4 - PO SESJI ZDJĘCIOWEJ

Następnego dnia po sesji, wysyłam Ci link do wszystkich wyselekcjonowanych zdjęć do wyboru według wybranego pakietu. Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddane są starannej obróbce graficznej i odsyłane elektronicznie w ciągu 7 dni w najwyższej jakości gotowej do wydruku. Każde kolejne zdjęcie poza pakietem kosztuje 45 zł.

Uff to całe szczęście, bo ja też tego nie lubię. Dlatego na bieżąco będę dawać Ci luźne wskazówki podczas sesji i stworzę taką luźną atmosferę, że zapomnisz o stresie i pozowaniu. 95% osób , które widzisz w moim portfolio nie są profesjonalnymi modelami, a mają piękne zdjęcia 😉 MAM NA TO PATENTY! Nie martw się i uwierz mi, że jesteś w najlepszych rękach. Wszystkie osoby, których piękne widzisz na mojej stronie- stresowały się przed sesją – zupełnie niepotrzebnie. Spójrz tylko na radosną galerię zdjęć i opinie moich cudownych klientów! Naprawdę! Wszystkim się zajmę od początku do końca, pomogę, doradzę na sesji i nie pozostawię Was samych „na białej ścianie” – obiecuje, żadnego o sztucznego pozowania! Wystarczy, że mi zaufasz i zrobimy razem cos pięknego!

Przede wszystkim pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą dobry humor i uśmiech 🙂 Nie musicie niczego się obawiać, postaram się zadbać o swobodną i luźną atmosferę, podczas której nie będziecie czuć się skrępowani. Przed sesją zawsze chcę Was lepiej poznać, żeby przyjemniej nam się razem pracowało i spędzało miło czas. Dodatkowo polecam zabrać kilka ulubionych przez Was stylizacji oraz ewentualne inspiracje do zdjęć, jakie chcielibyście mieć. Zależy mi na tym, żeby zrealizować Waszą wizje jak najlepiej potrafię, więc robimy zdjęcia do momentu, aż uda nam się stworzyć ten efekt który Was zadowala. Ponoć sesja ze mną przypomina spotkanie z dobrą koleżanką, której ‘efektem ubocznym’ są fajne zdjęcia 🙂

Cena sesji obejmuję :

 • Czas pracy przed, podczas i po sesji zdjęciowej
 • Doradztwo i profesjonalną konsultację przed sesją, na podstawie której tworzę dla Was wyjątkowe doświadczenie fotograficzne dopasowane całkowicie do Was i Waszych potrzeb
 • Profesjonalną i autorską obróbkę graficzną wybranych przez Was zdjęć
 • Talent, 15-letnią wiedze i doświadczenie w sesjach zdjęciowych
 • Kontakt i wsparcie w przed, w trakcie i po sesji zdjęciowej
 • Moje pomysły na sesje ( których mam zawsze mnóstwo )
 • Wysokiej klasy sprzęt fotograficzny marki Nikon
 • Projektowanie oraz zamawiania wysokiej jakości albumów, fotoobrazów i odbitek
 • Przyjazną atmosferę, luz i świetnie spędzony czas
 • Szybką realizację zlecenia i oddanie obrobionych zdjęć do 7 dni
 • Działalność gospodarczą – i możliwość wystawienia faktury
 • Szkolenia, kursy doszkalające warsztat fotograficzny

To zależy, czego potrzebujesz i o jakich zdjęciach marzysz – powiedz mi szczegółowo, a stworzę dla Ciebie odpowiednią przestrzeń i wybiorę miejsce! W studio ogranicza nas przestrzeń oraz wolne terminy – dlatego warto o dwa tygodnie wcześniej zarezerwować studio Koszt wynajęcia profesjonalnego studia wynosi 200 zł/h. W przypadku pleneru ogranicza nas jedynie pogoda.

Moja profesjonalna i autorska obróbka zdjęć polega na tym, żeby wydobyć to, co najważniejsze w fotografii i pokazać Was z jak najlepszej strony poprzez poprawę jedynie kolorów, kontrastów i ewentualną obróbkę cery w Photoshopie. WSZYSTKO. Nie usuwam przedmiotów, nie prasuje ubrań i nie wyszczuplam osób na zdjęciach. Uważam, że naturalność i odpowiednie przygotowanie do sesji to podstawa udanych zdjęć 😉

Moje zdjęcia są jasne, naturalne, spontaniczne i kolorowe. Uwielbiam pastelowe odcienie, radość i pokazywanie pozytywnych emocji w niezwykle barwny i bajkowy sposób. Nie lubię pozowania i sztywnego ustawiania, bo to totalnie nie w moim stylu. Staram się wprowadzać luźną i wesołą atmosferę, dzięki której poczujecie się na tyle dobrze, że pozowanie będzie dla Was naturalną przyjemnością.

Zgoda na publikację jest dobrowolna. Jeśli nie chcecie, żeby Wasze zdjęcia były publikowane na mojej stronie i social mediach – dajcie mi znać. Uszanuję to. Zawsze publikuje tylko te zdjęcia, które wybraliście i które Wam się najbardziej podobają.

Jeśli w dniu sesji z przyczyn niezależnych nie możesz być na sesji – nie ma problemu, przełóżmy ją na inny termin! W przypadku zdjęć w studio – zadatek za rezerwacje studia przepada i musimy poszukać kolejnego dogodnego terminu oraz ponownie opłacić zadatek.

podoba Ci się moja praca?

NAPISZ DO MNIE

Podoba Ci się to co widzisz i czujesz, że o takiej naturalnej, spontanicznej i niepozowanej sesji marzysz? NAPISZ MI O TYM! Przyjmuję ograniczoną liczbę sesji, żeby każdemu z Was poświecić maksymalnie mój czas i uwagę.  Zapytaj o wolny termin i zróbmy razem coś pięknego  PRACUJE TYLKO W WEEKENDY ||   W TYGODNIU PO 18:00